KONST / Litografier / Färglitografi 15229410
nr 1522 9410
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 82/260, Motiv från operan Aniara. Färglitografi, bildmått: 39x46 cm, yttermått inklusive ram: 59x65 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:15:08
15/2 23:00:20
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson